Anasayfan Yap    Favorilerine Ekle    E-Posta    Tavsiye Et    İletişim 
Bugün : 20 Temmuz 2018   
 
 
Turkey Ashihara
 "Ben sporcunun zeki çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim."
Menü
Menü
    Anasayfa
    Ashihara Karate
    Sabaki
    Kata
    Dojo
    Japonca-Türkçe
    Çocuk ve Spor

Türkiye Antrenör Listesi
    Antrenör Listesi

Türkiye Dan Listesi
    6.5.Dan Listesi
    4.Dan Listesi
    3.Dan Listesi-1
    3.Dan Listesi-2
    3.Dan Listesi-3
    2.Dan Listesi
    1.Dan Listesi

Link
    Linkler
Üyelik
Kullanıcı Adı :
 
Şifre :
 
Güvenlik :
 
Hatırla :
 
   

» Yeni Kayıt !
» Şifremi Unuttum !
Takvim
« Haz Temmuz
Pz Sl Çs Cm Ct Pa
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
» Euro-Asia 11-13 Kasım Antalya Türkiye

EURO-ASİA (AVRASYA)  ASHIHARA KARATE ŞAMPİYONASI RAPORU

11-13 KASIM 2011

            21-25 Nisan 2011 tarihleri arasında Danimarka’nın Vibörg şehrinde yapılan Dünya Ashihara Karate Şampiyonasına Türkiye’yi temsilen bir ekiple katılınmış tır. Bu şampiyonada yapılan toplantıda 11-13 Kasım 2011 tarihinde Türkiye de Avrupa ve Asya ülkelerinin katılabileceği Euro-Asia (Avrasya)  Şampiyonasının yapılmasına karar verildi.

            Türkiye’de bu şampiyonanın ne yazık ki, bireysel ve kısıtlı imkânlar ile yapılması gerekiyordu. Hasan Vanlıoğlu, Murat Altuntaş ve Orkun Yıldırım ile beraber yapılan toplantıda, bu şampiyonanın havaalanın olması sebebi ile ve otel imkânlarının uygunluğu göz önünde bulundurularak Antalya’da yapılmasına karar verildi.

            Antalya da şampiyonanın yapılmasını MuayThai Federasyonu başkan vekili Sayın Hasan Yıldızın organizatörlüğünü üstlenmesi ve şampiyona için yapılması gereken bütün işlerde yardımcı olması sayesinde güzel bir şampiyona yapıldı. Ülkelerine dönen misafirlerimizde ülkemizde gördükleri yakın ilgiden dolayı teşekkür mailleri göndermişlerdir. Tarafımızca camiamız adına Sayın Hasan Yıldıza, kaldığımız otel sahibine, otel personeline, şampiyonayı yaptığımız Dilek Sabancı Spor salonunda bize yardımcı olan Mustafa bey ve bütün personeline ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.

            Türkiye’de birincisi yapılan Ashihara Karate Euro-Asia (Avrasya) Şampiyonasına toplam 5 ülke katılmıştır. Azerbaycan, Fas, Lübnan son anda değişik sebeplerden şampiyonaya katılamamışlardır. Türkiye takım olarak birinci, Afganistan ikinci ve Danimarka üçüncü olmuştur. En centilmen sporcu kupasını da Cengiz Candaş arkadaşımız almıştır, kendisini tebrik ediyoruz.

            Ashihara Karateye her zaman destek veren Sayın Hikmet Altıntop’a, şampiyonada hakemliği üstlenen Sn. Feyyaz Kayacık, Sn. Bülent Yağcı, Sn. Ankara gurubundaki bütün hakemlere ve şampiyonada hakemlikle ilgili organizasyonu yapan Sn. Haydar Vanlıoğlu’na teşekkür ediyoruz.

            Bütün camianın bu şampiyona ile ilgili menfi veya müspet düşüncelerini belirtmeleri ile bundan sonraki yapacağımız şampiyonaların tekâmülü açısından önemlidir. Bu şampiyonada bizimle birlikte olan antrenör, hakem, idareci ve sporculara canı gönülden teşekkür ediyoruz.

            Bu şampiyonanın yapılma başarısının gösterilmesi ile Türkiye de Ashihara Karate sporu yapanların, bundan sonraki dönemde Devletimizin desteği ve himayeleri ile veya kendi imkânları ile gelecekte nasipse daha güzel şeyleri yapabileceği, lehte ve aleyhte kanaat sarf edenlere gösterilmiştir. Daha ileride daha büyük organizasyonların yapılabileceğinin delili olan bu şampiyona, Ashihara Karatenin Türkiye’deki uluslararası açılış şampiyonasıdır.

Tüm camiaya sağlık ve spor dolu günler dileriz.

14.11.2011

Saygılarımla

Ramazan SEVİNÇ


[ Ekleyen  (admin) | 09.01.2012 12:51:57 | Oy:  | Bu içeriğe oy verin ]
( Yorumlar (0) | Okunma : 2352 | Bu haberi yazdır)

Yazı
Yeni Sayfa 1

ANTRENMAN GÜNLERİ

Pazartesi Çarşamba Cuma

20.50-22.00

 

          

Reklam
Fitness Must
Antrenman yerimiz
Adres: Atakent Mh, Mithatpaşa Cd. No:116 Çağla Plaza Kat:2,Ümraniye/İstanbul
Tel:


Resimlerden
Galeriden seçmeler..

Ura Nage
2012 © Copyright Ashihara Karate Türkiye - www.turkeyashihara.com
Fitness Must Adres:Atakent Mh, Mithatpaşa Cd. No:116 Çağla Plaza Kat:2, 34760 Ümraniye/İstanbul Mail : ziyaozkan@gmail.com
Websitemiz © 2008 AspSitem tabanlıdır.
Bu sayfa: 0,27 saniyede yorumlandı.