Anasayfan Yap    Favorilerine Ekle    E-Posta    Tavsiye Et    İletişim 
Bugün : 19 Şubat 2018   
 
 
Turkey Ashihara
 "Ben sporcunun zeki çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim."
Menü
Menü
    Anasayfa
    Ashihara Karate
    Sabaki
    Kata
    Dojo
    Japonca-Türkçe
    Çocuk ve Spor

Türkiye Antrenör Listesi
    Antrenör Listesi

Türkiye Dan Listesi
    Dan Listesi 6-5-4
    Dan Listesi 3
    Dan Listesi 2
    Dan Listesi 1

Link
    Linkler
Üyelik
Kullanıcı Adı :
 
Şifre :
 
Güvenlik :
 
Hatırla :
 
   

» Yeni Kayıt !
» Şifremi Unuttum !
Takvim
« Oca Şubat
Pz Sl Çs Cm Ct Pa
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28
?Dan Listesi 6-5-4
T.C.WU SHU FEDERASYONU BUDOKAİDO (ASHİHARA KARATE) BRANŞI

6.DAN LİSTESİ TOPLAM 6

1

TURGUT ORDU

   6.DAN

İSTANBUL

2

ZİYA ÖZKAN

   6.DAN

İSTANBUL

3

İLHAMİ KONUKÇU

   6.DAN

İSTANBUL

4

CENGİZ CANDAŞ

   6.DAN

İSTANBUL

5

CENGİZ UÇAR

   6.DAN

İSTANBUL

6

YAVUZ ŞENSOY

   6.DAN

ANKARA

       

5.DAN LİSTESİ TOPLAM 16

1

RAMAZAN SEVİNÇ

   5.DAN

KARABÜK

2

MURAT ALTUNTAŞ

   5.DAN

İSTANBUL

3

HASAN VANLIOĞLU

   5.DAN

BURSA

4

YAŞAR DEMİRCİLER

   5.DAN

İSTANBUL

5

ÖMER SALİH CENGİZ

   5.DAN

BURSA

6

OSMAN TOK

   5.DAN

İSTANBUL

7

ADEM YALÇIN 5.DAN İSTANBUL
8 HÜSAMETTİN YEŞİL 5.DAN İSTANBUL
9

AHMET ARABACI

   5.DAN

İSTANBUL

10 ALİ ERDEN 5.DAN İSTANBUL
11 MURTEZA ÜNLÜ 5.DAN İSTANBUL
12 ÖZKAN EREN 5.DAN İSTANBUL
13 HİLMİ ASAL 5.DAN İSTANBUL
14 SERMET ULUFER 5.DAN İSTANBUL
15

HULUSİ ELMAS

   5.DAN

BARTIN

16

MÜCAHİT COŞKUN

   5.DAN

ANKARA

4.DAN LİSTESİ TOPLAM 48

1

ABDULLAH KAYA

4.DAN

İSTANBUL

2

ADİL KANALP

4.DAN

İSTANBUL

3

AHMET CEMİL ÖZTOPRAK

4.DAN

 

4

AHMET KURAL

4.DAN

İSTANBUL

5

ŞEVKİ ERDOĞAN

4.DAN

ANKARA

6

ALİ ÇALIMLI

4.DAN

İSTANBUL

7

AYTEKİN KARACA

4.DAN

İSTANBUL

8

BÜLENT YAĞCI

4.DAN

ANKARA

9

BÜNYAMİN KONUKÇU

4.DAN

İSTANBUL

10

ÇETİN YILMAZ

4.DAN

İSTANBUL

11

ERDİNÇ AKSAKAL

4.DAN

 ANTALYA

12

ERKAN APAYDIN

4.DAN

İSTANBUL

13

HAMZA VANLIOĞLU

4.DAN

BURSA

14

HAYDAR VANLIOĞLU

4.DAN

İSTANBUL

15

HÜSEYİN KARAKOÇ

4.DAN

 

16

HÜSEYİN NİZAMOĞLU

4.DAN

İSTANBUL

17

İLHAMİ KONUKCU

4.DAN

İSTANBUL

18

İSA DAŞDAN

4.DAN

 

19

İSA SAĞLAM

4.DAN

İSTANBUL

20

KADRİYE GEDİK

4.DAN

İSTANBUL

21

KALENDER ŞAHİN

4.DAN

İSTANBUL

22

M.NURETTİN ÇELİKTUTAN

4.DAN

İSTANBUL

23

MEHMET KABATAŞ

4.DAN

İSTANBUL

24

MEHMET BOZKURT

4.DAN

BURSA

25

MESUT RAHMAN SÖZER

4.DAN

ANKARA

26

MURAT BOZKURT

4.DAN

BURSA

27

MURAT EKMEKÇİ

4.DAN

İSTANBUL

28

MURAT ER

4.DAN

İSTANBUL

29

MUSA YURAKUL

4.DAN

İSTANBUL

30

MUSTAFA GÖNCEKLİ

4.DAN

BİLECİK

31

MÜMİN ERCAN

4.DAN

İSTANBUL

32

MÜMTAZ MÜSLÜMOĞLU

4.DAN

ANKARA

33

NECMETTİN GÜLER

4.DAN

İSTANBUL

34

NECMETTİN İSTEMİ

4.DAN

İSTANBUL

35

NİHAT ERDEM KOÇASLAN

4.DAN

 

36

ÖMER DURAN

4.DAN

BURSA

37

ÖZCAN EPÇİN

4.DAN

İSTANBUL

38

RECEP GÜN 

4.DAN

İSTANBUL

39

SAMİ AKIN

4.DAN

İSTANBUL

40

SELAHATTİN KAYAN

4.DAN

İSTANBUL

41

SERDAR ERGÜN

4.DAN

İSTANBUL

42

TUNCER İŞBORA

4.DAN

İSTANBUL

43

AHMET KABATAŞ

4.DAN

İSTANBUL

44

YAVUZ ŞENSOY

4.DAN

ANKARA

45

YUSUF KILIÇ

4.DAN

İSTANBUL

46

ADEM KARABOĞA

4.DAN

İSTANBUL

47     AKİF İNCİ                          4.DAN İSTANBUL
48 ENGİN YILMAZ    4.DAN  
       

 

 

 

 

 

 

 

 


Yazı
Yeni Sayfa 1

ANTRENMAN GÜNLERİ

Pazartesi Çarşamba Cuma

19.45-21.00

 

          

Reklam
Escape Point Club
Antrenman yerimiz
Adres: Saray Mah.Siteyolu Sk.Anel İş Merkezi:Kat-5 ÜMRANİYE/İST.
Tel:


Resimlerden
Galeriden seçmeler..

Sensei
2012 © Copyright Ashihara Karate Türkiye - www.turkeyashihara.com
Escape Point Sport Club Adres:Saray Mah.Siteyolu Sk.Anel Plaza Kat.Eksi 5 ÜMRANİYE/İST. Mail : ziyaozkan@gmail.com
Websitemiz © 2008 AspSitem tabanlıdır.
Bu sayfa: 0,33 saniyede yorumlandı.