Anasayfan Yap    Favorilerine Ekle    E-Posta    Tavsiye Et    İletişim 
Bugün : 20 Temmuz 2018   
 
 
Turkey Ashihara
 "Ben sporcunun zeki çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim."
Menü
Menü
    Anasayfa
    Ashihara Karate
    Sabaki
    Kata
    Dojo
    Japonca-Türkçe
    Çocuk ve Spor

Türkiye Antrenör Listesi
    Antrenör Listesi

Türkiye Dan Listesi
    6.5.Dan Listesi
    4.Dan Listesi
    3.Dan Listesi-1
    3.Dan Listesi-2
    3.Dan Listesi-3
    2.Dan Listesi
    1.Dan Listesi

Link
    Linkler
Üyelik
Kullanıcı Adı :
 
Şifre :
 
Güvenlik :
 
Hatırla :
 
   

» Yeni Kayıt !
» Şifremi Unuttum !
Takvim
« Haz Temmuz
Pz Sl Çs Cm Ct Pa
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
?Antrenör Listesi

        T.C.WU SHU FEDERASYONU BUDOKAİDO(ASHİHARA KARATE) ANTRENÖRLERİ

Fed. Kayıt
No

ADI SOYADI  BÖLGESİ KADEMESİ
1 Ramazan Sevinç Karabük 3. Kademe Ant.
2 Ziya Özkan İstanbul 3. Kademe Ant.
3 Murat Altuntaş İstanbul 3. Kademe Ant.
4 Haydar Vanlıoğlu İstanbul 2. Kademe Ant.
5 Hasan Vanlıoğlu Bursa 2. Kademe Ant.
6 Hamza Vanlıoğlu Bursa 2. Kademe Ant.
7 Bülent Yağcı Ankara 3. Kademe Ant.
8 Şevki Erdoğan Ankara 3. Kademe Ant.
9 Mesut Rahman Sözer Ankara 2. Kademe Ant.
10 Erdinç Aksakal Antalya 2.Kademe Ant.
11 Sezgin Aksakal Antalya 2.Kademe Ant.
12 Recep Gül İstanbul 2. Kademe Ant.
13 Sebahattin Demir İstanbul 2. Kademe Ant.
14 Saime Duman İstanbul 1. Kademe Ant.
15 Akın Pehlivan İstanbul 1. Kademe Ant.
16 Özgür Soykök İstanbul 1. Kademe Ant.
17 Atilla Haydaroğlu İstanbul 2. Kademe Ant.
18 Serdal Kızıltoprak Karabük 2. Kademe Ant.
19 Şuayip Dağcı Karabük 2. Kademe Ant.
20 Şükrü Ülgüt Afyon 1. Kademe Ant.
21 İskender Kocagöz İstanbul 1. Kademe Ant.
22 Evren Akalın  Bilecik 1. Kademe Ant.
23 Savaş Koyun İstanbul 1. Kademe Ant.
24 Mesut Uçar İstanbul 1. Kademe Ant.
25 Uğur Yasin Asal İstanbul 1. Kademe Ant.
26 Azime Afyon Bilecik 1. Kademe Ant.
27 Bahriye Arıcı İstanbul 1. Kademe Ant.
28 Mehtap Özkan İstanbul 1. Kademe Ant.
29 Nami Bektaş İstanbul 1. Kademe Ant.
30 Ercan Reçber İstanbul 1. Kademe Ant.
31 Rıdvan Yaşar Bursa 1. Kademe Ant.
32 Ömer Duran Bursa 1. Kademe Ant.
33 Coşkun Koçbıyıkoğlu Antalya 1. Kademe Ant.
34 Süleyman Özkaya İstanbul 1. Kademe Ant.
35 Cengiz Candaş  İstanbul 2. Kademe Ant.
36 Hüseyin Nizamoğlu  İstanbul 2. Kademe Ant.
37 Ali Çalımlı İstanbul 2. Kademe Ant.
38 Sabri Yılmaz İstanbul 1. Kademe Ant.
39 Hakan Koç Afyon 1. Kademe Ant.
40 Murat Er İstanbul 1. Kademe Ant.
41 Tarık Aktaş Çorum 1. Kademe Ant.
42 Aydın Fırat Çorum 1. Kademe Ant.
43 Hakan Zafer Özdemir İzmir 1. Kademe Ant.
44 Hulusi Elmas Bartın 2. Kademe Ant.
45 Ali Top Muğla 1. Kademe Ant.
46 Süleyman Doğan Muğla 1. Kademe Ant.
47 Perihan Önder Ant İzmir 1. Kademe Ant.
48 Zübeyde Dinç Antalya 1. Kademe Ant.
49 Ahmet Caner Düzkaya Ankara 1. Kademe Ant.
50 Feyyaz Kayacı Ankara 2. Kademe Ant.
51 Hafiz Hatarlıoğlu İstanbul 1. Kademe Ant.
52 Hüseyin Erbulan İstanbul 1. Kademe Ant.
53 Murat Tekir İstanbul 1. Kademe Ant.
54 Kaya Demirkıran İstanbul 1. Kademe Ant.
55 İsmail İnci İstanbul 1. Kademe Ant.
56 Nazım Yiğit İstanbul 1. Kademe Ant.
57 Akif İnci  İstanbul 1. Kademe Ant.
58 Osman Top İstanbul 1. Kademe Ant.
59 Sebahattin Avcıoğlu Hatay 1. Kademe Ant.
60 Mümtaz Müslümoğlu Ankara 2. Kademe Ant.
61 Ferhat Yağcı İstanbul 1. Kademe Ant.
62 Yücel Doğan İstanbul 1. Kademe Ant.
63 Kalender Şahin İstanbul 1. Kademe Ant.
64 Soner Uzgur İstanbul 1. Kademe Ant.
65 Adem Yalçın İstanbul 2. Kademe Ant.
66 Vedat Akbulut Kocaeli 2. Kademe Ant.
67 Musa Yurdakul İstanbul 1. Kademe Ant.
68 Emel Oğuz Bursa 1. Kademe Ant.
69 Hamdi Özçetin Karabük 1. Kademe Ant.
70 Yılmaz Yüksel Karabük 1. Kademe Ant.
71 Cafer Çataltaş İstanbul 1. Kademe Ant.
72 Mustafa Yavuz İstanbul 1. Kademe Ant.
73 İsmail Ekici İstanbul 1. Kademe Ant.
74 Havva Taşkıran İstanbul 1. Kademe Ant.
75 Hasan Basri Karakuş  Malatya 1. Kademe Ant.
76 Yakup Oğuzhan  İstanbul 1. Kademe Ant.
77 Ercan Özyurt İstanbul 1. Kademe Ant.
78 Yılmaz Şahin Bursa 1. Kademe Ant.
79 Yusuf Bektaş Düzce 1. Kademe Ant.
80 Savaş Çakmak Ordu 1. Kademe Ant.
81 Ayhan Korkmaz Bursa 1. Kademe Ant.
82 Nazmiye Batman  Trabzon 1. Kademe Ant.
83 Orkun Yıldırım Bursa 1. Kademe Ant.
84 Volkan Denkci  İstanbul 1. Kademe Ant.
85 Ahmet Gündüz Konya 1. Kademe Ant.
86 Çetin Yılmaz İstanbul 2. Kademe Ant.
87 Aydın Cesur İstanbul 1. Kademe Ant.
88 Yaşar Demirciler İstanbul 1. Kademe Ant.
89 Cengiz Uçar İstanbul 2. Kademe Ant.
90 Abdullah Yaşar Manisa 1. Kademe Ant.
91 Murat Ekmekçi İstanbul 1. Kademe Ant.
92 Aslan Doğan Düzce 1. Kademe Ant.
93 Şerif Gül Demirel Ankara 1. Kademe Ant.
94 Celal Baş İstanbul 1. Kademe Ant.
95 Basri Timurtaş İstanbul 1. Kademe Ant.
96 Kadriye Gedik İstanbul 1. Kademe Ant.
97 Ayşe Coşar İstanbul 1. Kademe Ant.
98 Ömer Çil Bursa 1. Kademe Ant.
99 Metin Al  İstanbul 1. Kademe Ant.
100 Selahattin Kaya İstanbul 1. Kademe Ant.
101 Mehmet Ağaçkesen İstanbul 1. Kademe Ant.
102 Ayşe Vanlıoğlu Bursa 1. Kademe Ant.
103 Yahya Bilgili Bursa 1. Kademe Ant.
104 Muammer Bilgin Merzifon 1. Kademe Ant.
105 Ömer Firiddin Bursa 1. Kademe Ant.
106 Abdullah Mingsar Bursa 2. Kademe Ant.
107 Ömer Faruk Akıcı İstanbul 1. Kademe Ant.
108 Mirze Mehmet Aydın Bursa 1. Kademe Ant.
109 Sunay Işık Bursa 1. Kademe Ant.
110 Cemal Bıyık Bursa 1. Kademe Ant.
111 Deniz Bıyık Bursa 1. Kademe Ant.
112 Nurettin Durmuşkaya Bursa 1. Kademe Ant.
113 Ömer Salih Cengiz Bursa 1. Kademe Ant.
114 Sabır Can İstanbul 2. Kademe Ant.
115 Ali Çetin İstanbul 2. Kademe Ant.
116 Hasan Hüseyin Tuğla İstanbul 1. Kademe Ant.
117 Cihan Uçar İstanbul 1. Kademe Ant.
118 Hülya Bıyık Bursa 1. Kademe Ant.
119 Rıza Çelebi İstanbul 1. Kademe Ant.
120 Rıza Uluyurt İstanbul 1. Kademe Ant.
121 Murat Polat Kocaeli 1. Kademe Ant.
122 Ümit Şensoy Ankara 1. Kademe Ant.
123 Bmasır Kandemir Mersin 1. Kademe Ant.
124 Ağmur Ulusal İstanbul 1. Kademe Ant.
125 Ramazan Üçtaş İstanbul 1. Kademe Ant.
126 Ahmet Arabacı İstanbul 3. Kademe Ant.
127 Mehmet İspir İstanbul 1. Kademe Ant.
128 Orhan Demir İstanbul 1. Kademe Ant.
129 Mustafa Sağlam İstanbul 1. Kademe Ant.
130 Metin Karadeniz Bursa 1. Kademe Ant.
131 Yasin Uzan İstanbul 1. Kademe Ant.
132 Edip Kitmür İstanbul 1. Kademe Ant.
133 Mustafa Şeker İstanbul 1. Kademe Ant.
134 Yenigül Uzan İstanbul 1. Kademe Ant.
135 Aydemir Sarıdikmen İstanbul 1. Kademe Ant.
136 Ali Ayoğlu İstanbul 1. Kademe Ant.
137 İbrahim Budak İstanbul 1. Kademe Ant.
138 Yüksel Taşut İstanbul 1. Kademe Ant.
139 Kiraz Şahin Kayseri 1. Kademe Ant.
140 Orhan Özatlı  Kayseri 1. Kademe Ant.
141 Hasan Topal Osmaniye 1. Kademe Ant.
142 Serhat Taş  İstanbul 1. Kademe Ant.
143 Eşref Maraşlı Bolu 1. Kademe Ant.
144 İlker Aydın  İstanbul 1. Kademe Ant.
145 Hakan Şahade Adana 1. Kademe Ant.
146 Esra Köse Bursa 1. Kademe Ant.
147 Remzi Bagay İzmir 1. Kademe Ant.
148 Şevket Özgü  İstanbul 1. Kademe Ant.
149 Mail Değirmenci İstanbul 1. Kademe Ant.
150 Osman Meydancı İstanbul 1. Kademe Ant.
151 Sami Altuntaş İstanbul 1. Kademe Ant.
152 Zülbiye Kocay İstanbul 1. Kademe Ant.
153 Gülistan Koşulan Mersin 1. Kademe Ant.
154 Teslime Çelik Mersin 1. Kademe Ant.
155 Adil Kanalp İstanbul 2. Kademe Ant.
156 Mahmut Ramazan Karakaya Hatay 1. Kademe Ant.
157 Ömür Kaşyol Ordu 1. Kademe Ant.
158 Erkan Apaydın  İstanbul 1. Kademe Ant.
159 Salim Özcan İstanbul 1. Kademe Ant.
160 Necmettin İstemi İstanbul 1. Kademe Ant.
161 Erdal Tapıkara Karabük 1. Kademe Ant.
162 İsmail Coşkun İstanbul 1. Kademe Ant.
163 Maksut Karaca İstanbul 1. Kademe Ant.
164 Kayhan Avcı  İstanbul 1. Kademe Ant.
165 Remzi Yanaz  İstanbul 1. Kademe Ant.
166 Ömer Akdemir Bursa 1. Kademe Ant.
167 Halil Çetintaş Bursa 1. Kademe Ant.
168 Mehmet Şükrü Demir Bursa 1. Kademe Ant.
169 Kemal Sevmez Bursa 1. Kademe Ant.
170 Hacı Doğan İstanbul 1. Kademe Ant.
172 Ahmet Kural  Hatay 1. Kademe Ant.
173 Saip Ahmet Tuzsuz Hatay 1. Kademe Ant.

Yazı
Yeni Sayfa 1

ANTRENMAN GÜNLERİ

Pazartesi Çarşamba Cuma

20.50-22.00

 

          

Reklam
Fitness Must
Antrenman yerimiz
Adres: Atakent Mh, Mithatpaşa Cd. No:116 Çağla Plaza Kat:2,Ümraniye/İstanbul
Tel:


Resimlerden
Galeriden seçmeler..

Sensei
2012 © Copyright Ashihara Karate Türkiye - www.turkeyashihara.com
Fitness Must Adres:Atakent Mh, Mithatpaşa Cd. No:116 Çağla Plaza Kat:2, 34760 Ümraniye/İstanbul Mail : ziyaozkan@gmail.com
Websitemiz © 2008 AspSitem tabanlıdır.
Bu sayfa: 0,41 saniyede yorumlandı.