Anasayfan Yap    Favorilerine Ekle    E-Posta    Tavsiye Et    İletişim 
Bugün : 19 Şubat 2018   
 
 
Turkey Ashihara
 "Ben sporcunun zeki çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim."
Menü
Menü
    Anasayfa
    Ashihara Karate
    Sabaki
    Kata
    Dojo
    Japonca-Türkçe
    Çocuk ve Spor

Türkiye Antrenör Listesi
    Antrenör Listesi

Türkiye Dan Listesi
    Dan Listesi 6-5-4
    Dan Listesi 3
    Dan Listesi 2
    Dan Listesi 1

Link
    Linkler
Üyelik
Kullanıcı Adı :
 
Şifre :
 
Güvenlik :
 
Hatırla :
 
   

» Yeni Kayıt !
» Şifremi Unuttum !
Takvim
« Oca Şubat
Pz Sl Çs Cm Ct Pa
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28
?Dan Listesi 3
T.C.WU SHU FEDERASYONU BUDOKAİDO (ASHİHARA KARATE) BRANŞI
3.DAN LİSTESİ TOPLAM 165

1

ABDULLAH IŞIK 

İSTANBUL

2

ABDULLAH VAHİT PALAGÖZ

İZMİR

3

ABDULLAH YAŞAR

MANİSA

4

ADEM EKİZ

İSTANBUL

5

ADEM KARABOĞA

 

6

ADNAN DIRMIKCI

 

7

AĞMUR ULUSAL

İSTANBUL

8

AHMET GÜNDÜZ

KONYA

9

ALİ ALTAN

İSTANBUL

10

ALİ AYGÜN

 

11

ALİ ÇETİN

İSTANBUL

12

ALİ EKBER BAHAR

İSTANBUL

13

ALİ TOP

MUĞLA

14

ARKIN SİVRİKAYA

İSTANBUL

15

AYDEMİR SARI DİKMEN

İSTANBUL

16

AYDIN CESUR

 

17

AYDIN ÇAKIR

BURSA

18

AYDIN FIRAT 

ÇORUM

19

AYHAN ERYILMAZ

 

20

AYHAN KORKMAZ

BURSA

21

AYŞE VANLIOĞLU

BURSA

22

BAKİ EKİCİ 

İSTANBUL

23

BEKİR KOÇ

 

24

BEKİR TÜM

ANTAKYA

25

BÜLENT ARSLAN

 

26

BÜLENT BÜYÜK

İSTANBUL

27

CELAL BAŞ

İSTANBUL

28

CEMAL BIYIK

BURSA

29

CEVAT ALP

İSTANBUL

30

CEYLAN KARA

İSTANBUL

31

COŞKUN GÖKGÖZ 

İSTANBUL

32

CÜNEYT KÜÇÜKAKDERE

 

33

DAVUT YALÇIN

İSTANBUL

34

EDİP KİTMUR

İSTANBUL

35

ERDAL ALTIN

 

36

ERDAL HOTARLIOĞLU

İSTANBUL

37

ERHAN ARISÜT

İSTANBUL

38

ERKAN AKPINAR

İSTANBUL

39

ERKAN APAYDIN

 

40

EROL GÜLER

 

41

EŞREF MARAŞLI 

BOLU

42

FAYSAL CAN

 

43

FERŞAT TÜRKYILMAZ

İSTANBUL

44

FİKRET ÜNAL 

İSTANBUL

45

GALİP GÜLEN

 

46

GÜLÜSTAN KOŞULAN

MERSİN

47

GÜRKAN ÖZÇELİK

 

48

HAFIZ HOTARLIOĞLU

İSTANBUL

49

HAKAN DOĞAN

İSTANBUL

50

HAKAN GÜNEŞ

İSTANBUL

51

HAKAN HIZLI

BURSA

52

HAKAN KOÇ

AFYON

53

HAKAN ŞEHADE

ADANA

54

HAKAN ZAFER ÖZDEMİR

İZMİR

55

HASAN BASRİ KARAKUŞ

MALATYA

56

HASAN HÜSEYİN TUĞLA

 

57

HASAN TOPAL

OSMANİYE

58

HİKMET ALTINTOP

ANKARA

59

HİLMİ YAVUZ

İSTANBUL

60

HÜSEYİN BAŞKAPAN

İSTANBUL

61

HÜSEYİN ERBOLAN

İSTANBUL

62

İ.ERDİNÇ AKSAKAL

ANTALYA

63

İBRAHİM ÖZTÜRK

İSTANBUL

64

İHSAN EKİZ

İSTANBUL

65

İLHAN ŞİMŞEK

BOLU

66

İLKER AYDIN

İSTANBUL

67

İSMAİL BÜYÜK YOLAÇAN

ADANA

68

İSMAİL EKİCİ

İSTANBUL

69

İSMET ŞİMŞEK

 

70

KADRİYE GEDİK

İSTANBUL

71

KALENDER ŞAHİN

 

72

KAYA DEMİRKIRAN

İSTANBUL

73

KEMAL SEVMEZ

BURSA

74

LEVENT KURT

 

75

LÜTFULLAH AKDENİZ

İZMİR

76

MAHMUT MARTİN

ANKARA

77

MAHMUT ÖZCAN

İSTANBUL

78

MAHMUT RAMAZAN KARAKAYA

ANTAKYA

79

MAHMUT TURHAN

 

80

MEHMET AĞAÇKESEN

 

81

MEHMET ÇAY

İSTANBUL

82

MEHMET KABATAŞ

 

83

MEHMET ÖZDEMİR

 

84

MEHMET YABANLI

İSTANBUL

85

MUAMMER BİLGİN

 

86

MUHARREM KARAYEL

İSTANBUL

87

MUHİTTİN ERCAN BİLGİN

ANKARA

88

MUHSİN ÇEVİK

 

89

MURAT TEKİR

İSTANBUL

90

MUSTAFA AFYON

BİLECİK

91

MUSTAFA ERCAN

İSTANBUL

92

MUSTAFA GÖKER

KARABÜK

93

MUSTAFA GÖNCEKLİ

 

94

MUSTAFA ŞEKER

İSTANBUL

95

NACİ MERCAN

BİLECİK

96

NACİ NAYIR

 

97

NAİL DEĞİRMENCİ

İSTANBUL

98

NAMİ BEKTAŞ

İSTANBUL

99

NASIR KANDEMİR

MERSİN

100

NAZIM YİĞİT

İSTANBUL

101

NİHAL BAYSAL

 

102

NİHAT GÜLER

İSTANBUL

103

NİZAMETTİN ÖLMEZ

 

104

NUH YALÇIN

İSTANBUL

105

NURETTİN BÜYÜKKARA

DÜZCE

106

ORHAN DEMİR 

İSTANBUL

107

ORHAN ÖZAKTI

KAYSERİ

108

OSMAN KEKLİK

İSTANBUL

109

OSMAN KIZILASLAN

 

110

OSMAN MEYDANCI

İSTANBUL

111

ÖMÜR KAŞYOL

ORDU

112

ÖNDER SOY

İSTANBUL

113

ÖZGÜR SOYKÖK

 

114

RAMAZAN ÇELİKTÜRK

İSTANBUL

115

RAMAZAN ÜÇTAŞ

İSTANBUL

116

RECEP ÇAKIROĞLU

İSTANBUL

117

REMZİ BAGAY

İZMİR

118

REMZİ OLUGİ

İSTANBUL

119

SABRİ YILMAZ

İSTANBUL

120

SADIK OFLU

İSTANBUL

121

SALİH TURHAN

 

122

SALİM ÖZCAN

İSTANBUL

123

SALİM TOPÇU

İSTANBUL

124

SAMİ ALTUNTAŞ

İSTANBUL

125

SAVAŞ ÇAKMAK

ORDU

126

SERHAT KAHRAMAN

İSTANBUL

127

SONER UZGUR

İSTANBUL

128

SUNAY ŞEBBOY

İSTANBUL

129

SÜLEYMAN BABACAN

İSTANBUL

130

SÜLEYMAN EFE

 

131

ŞENOL EREN

İSTANBUL

132

ŞERİF GÜL DEMİREL

 

133

ŞEVKİ ERDOGAN

ANKARA

134

TANER NALBANTOĞLU

 

135

TEKİN TÜTÜNCÜ

 

136

TESLİME ÇELİK

MERSİN

137

TUNCAY AKBABA

İSTANBUL

138

TUNCAY KARAAL

SAMSUN 

139

TURAN BUYURMAN

İSTANBUL

140

TURCER TOPSAÇ

 

141

UĞUR AYDOĞAN

 

142

UĞUR BARAN

 

143

ÜMİT ŞENSOY

ANKARA

144

VEDAT AKBABA

İSTANBUL

145

VEHBİ MİNTAŞ

İZMİR

146

YAKUP OGUZHAN

İSTANBUL

147

YASİN TİMUR

İSTANBUL

148

YASİN UZAN

İSTANBUL

149

YENİGÜL UZAN

İSTANBUL

150

YETKİN AKIN

 

151

YILMAZ ÇEKEN

İSTANBUL

152

YILMAZ BAYGÜL

İSTANBUL

153

YILMAZ KORKMAZ

İSTANBUL

154

YILMAZ ŞAHİN

BURSA

155

YILMAZ UYANIK

KOCAELİ

156

YILMAZ YÜKSEL

KARABÜK

157

YUSUF ALÇAL

İSTANBUL

158

YUSUF BEKTAŞ

DÜZCE

159

YÜCE İHSAN ALGANER

ANKARA

160

YÜKSEL MUTLU

 

161

YÜKSEL TAŞUT

İSTANBUL

162

ZAFER GÜRKAN ZÜLALOĞLU

ANKARA

163

ZEKİ KARAYEL

İSTANBUL

164

ZEKİ ŞENGÖZ

İSTANBUL

165

ZULBİYE KAÇAY

İSTANBUL



Yazı
Yeni Sayfa 1

ANTRENMAN GÜNLERİ

Pazartesi Çarşamba Cuma

19.45-21.00

 

          

Reklam
Escape Point Club
Antrenman yerimiz
Adres: Saray Mah.Siteyolu Sk.Anel İş Merkezi:Kat-5 ÜMRANİYE/İST.
Tel:


Resimlerden
Galeriden seçmeler..

Ura Nage
2012 © Copyright Ashihara Karate Türkiye - www.turkeyashihara.com
Escape Point Sport Club Adres:Saray Mah.Siteyolu Sk.Anel Plaza Kat.Eksi 5 ÜMRANİYE/İST. Mail : ziyaozkan@gmail.com
Websitemiz © 2008 AspSitem tabanlıdır.
Bu sayfa: 0,27 saniyede yorumlandı.