Anasayfan Yap    Favorilerine Ekle    E-Posta    Tavsiye Et    İletişim 
Bugün : 20 Temmuz 2018   
 
 
Turkey Ashihara
 "Ben sporcunun zeki çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim."
Menü
Menü
    Anasayfa
    Ashihara Karate
    Sabaki
    Kata
    Dojo
    Japonca-Türkçe
    Çocuk ve Spor

Türkiye Antrenör Listesi
    Antrenör Listesi

Türkiye Dan Listesi
    6.5.Dan Listesi
    4.Dan Listesi
    3.Dan Listesi-1
    3.Dan Listesi-2
    3.Dan Listesi-3
    2.Dan Listesi
    1.Dan Listesi

Link
    Linkler
Üyelik
Kullanıcı Adı :
 
Şifre :
 
Güvenlik :
 
Hatırla :
 
   

» Yeni Kayıt !
» Şifremi Unuttum !
Takvim
« Haz Temmuz
Pz Sl Çs Cm Ct Pa
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
?3.Dan Listesi-1

1

ABDULLAH IŞIK

3.DAN

İSTANBUL

2

ABDULLAH V. PALAGÖZ

3.DAN

İZMİR

3

ABDULLAH YAŞAR

3.DAN

MANİSA

4

ADEM EKİZ

3.DAN

İSTANBUL

5

ADEM KARABOĞA

3.DAN

 

6

ADNAN DIRMIKCI

3.DAN

 

7

AĞMUR ULUSAL

3.DAN

İSTANBUL

8

AHMET GÜNDÜZ

3.DAN

KONYA

9

ALİ ALTAN

3.DAN

İSTANBUL

10

ALİ AYGÜN

3.DAN

 

11

ALİ ÇETİN

3.DAN

İSTANBUL

12

ALİ EKBER BAHAR

3.DAN

İSTANBUL

13

ALİ TOP

3.DAN

MUĞLA

14

ARKIN SİVRİKAYA

3.DAN

İSTANBUL

15

AYDEMİR S.DİKMEN

3.DAN

İSTANBUL

16

AYDIN CESUR

3.DAN

 

17

AYDIN ÇAKIR

3.DAN

BURSA

18

AYDIN FIRAT

3.DAN

ÇORUM

19

AYHAN ERYILMAZ

3.DAN

 

20

AYHAN KORKMAZ

3.DAN

BURSA

21

AYŞE VANLIOĞLU

3.DAN

BURSA

22

BAKİ EKİCİ

3.DAN

İSTANBUL

23

BEKİR KOÇ

3.DAN

 

24

BEKİR TÜM

3.DAN

ANTAKYA

25

BÜLENT ARSLAN

3.DAN

 

26

BÜLENT BÜYÜK

3.DAN

İSTANBUL

27

CELAL BAŞ

3.DAN

İSTANBUL

28

CEMAL BIYIK

3.DAN

BURSA

29

CEVAT ALP

3.DAN

İSTANBUL

30

CEYLAN KARA

3.DAN

İSTANBUL

31

COŞKUN GÖKGÖZ

3.DAN

İSTANBUL

32

CÜNEYT KÜÇÜKAKDERE

3.DAN

 

33

DAVUT YALÇIN

3.DAN

İSTANBUL

34

EDİP KİTMUR

3.DAN

İSTANBUL

35

ERDAL ALTIN

3.DAN

 

36

ERDAL HOTARLIOĞLU

3.DAN

İSTANBUL

37

ERHAN ARISÜT

3.DAN

İSTANBUL

38

ERKAN AKPINAR

3.DAN

İSTANBUL

39

ERKAN APAYDIN

3.DAN

 

40

EROL GÜLER

3.DAN

 

41

EŞREF MARAŞLI

3.DAN

BOLU

42

FAYSAL CAN

3.DAN

 

43

FERŞAT TÜRKYILMAZ

3.DAN

İSTANBUL

44

FİKRET ÜNAL

3.DAN

İSTANBUL

45

GALİP GÜLEN

3.DAN

 

46

GÜLÜSTAN KOŞULAN

3.DAN

MERSİN

47

GÜRKAN ÖZÇELİK

3.DAN

 

48

HAFIZ HOTARLIOĞLU

3.DAN

İSTANBUL

49

HAKAN DOĞAN

3.DAN

İSTANBUL

50

HAKAN GÜNEŞ

3.DAN

İSTANBU

51

HAKAN HIZLI

3.DAN

BURSA

52

HAKAN KOÇ

3.DAN

AFYON

53

HAKAN ŞEHADE

3.DAN

ADANA

54

HAKAN Z.ÖZDEMİR

3.DAN

İZMİR

55

HASAN B.KARAKUŞ

3.DAN

MALATYA

56

HASAN H.TUĞLA

3.DAN

 

57

HASAN TOPAL

3.DAN

OSMANİYE

58

HİKMET ALTINTOP

3.DAN

ANKARA

59

HİLMİ YAVUZ

3.DAN

İSTANBUL

60

HÜSEYİN BAŞKAPAN

3.DAN

İSTANBUL

61

HÜSEYİN ERBOLAN

3.DAN

İSTANBUL

62

İ.ERDİNÇ AKSAKAL

3.DAN

ANTALYA

63

İBRAHİM ÖZTÜRK

3.DAN

İSTANBUL

64

İHSAN EKİZ

3.DAN

İSTANBUL

65

İLHAN ŞİMŞEK

3.DAN

BOLU

66

İLKER AYDIN

3.DAN

İSTANBUL


Yazı
Yeni Sayfa 1

ANTRENMAN GÜNLERİ

Pazartesi Çarşamba Cuma

20.50-22.00

 

          

Reklam
Fitness Must
Antrenman yerimiz
Adres: Atakent Mh, Mithatpaşa Cd. No:116 Çağla Plaza Kat:2,Ümraniye/İstanbul
Tel:


Resimlerden
Galeriden seçmeler..

Yazı
2012 © Copyright Ashihara Karate Türkiye - www.turkeyashihara.com
Fitness Must Adres:Atakent Mh, Mithatpaşa Cd. No:116 Çağla Plaza Kat:2, 34760 Ümraniye/İstanbul Mail : ziyaozkan@gmail.com
Websitemiz © 2008 AspSitem tabanlıdır.
Bu sayfa: 0,44 saniyede yorumlandı.